B32672Z5224K189
EPCOSEPCOS
B32672Z5224K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672Z5224K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
Podatkovni listi: B32672Z5224K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672Z5224K189
Številka dela B32672Z5224K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277970 pcs Podatkovni list B32672Z5224K189.pdf
Voltage Rating - DC 520V Voltage Rating - AC 277V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32672Z
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 495-75585-2
B32672Z5224K189-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 277V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.22µF