B32672Z5474K000
EPCOSEPCOS
B32672Z5474K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672Z5474K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 520VDC RAD
Podatkovni listi: B32672Z5474K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672Z5474K000
Številka dela B32672Z5474K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 520VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 190229 pcs Podatkovni list B32672Z5474K000.pdf
Voltage Rating - DC 520V Voltage Rating - AC 277V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija B32672Z
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32672Z5474K
B32672Z5474K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 277V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF