B32672Z6683J000
EPCOSEPCOS
B32672Z6683J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672Z6683J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32672Z6683J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672Z6683J000
Številka dela B32672Z6683J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358727 pcs Podatkovni list B32672Z6683J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija B32672Z
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32672Z6683J
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.068µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.068µF