B32672Z6474J000
EPCOSEPCOS
B32672Z6474J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32672Z6474J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32672Z6474J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32672Z6474J000
Številka dela B32672Z6474J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183238 pcs Podatkovni list B32672Z6474J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serija B32672Z
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32672Z6474J
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF