B32673Z6684J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32673Z6684J289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32673Z6684J289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1560 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32673Z6684J289
Številka dela B32673Z6684J289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105090 pcs Podatkovni list B32673Z6684J289.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Serija B32673Z
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF