B32673Z6684K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32673Z6684K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32673Z6684K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32673Z6684K000
Številka dela B32673Z6684K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90760 pcs Podatkovni list B32673Z6684K000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Serija B32673Z
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32673Z6684K
delovna temperatura -55°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.68µF