B32674D4565K000
EPCOSEPCOS
B32674D4565K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32674D4565K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 5.6UF 10% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32674D4565K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32674D4565K000
Številka dela B32674D4565K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 5.6UF 10% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36472 pcs Podatkovni list B32674D4565K000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Serija B32674
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-2922
B32674D4565K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 6.3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 5.6µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 5.6µF Aplikacije DC Link, DC Filtering