B32674D4805K000
EPCOSEPCOS
B32674D4805K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32674D4805K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 8UF 10% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32674D4805K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32674D4805K000
Številka dela B32674D4805K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 8UF 10% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35006 pcs Podatkovni list B32674D4805K000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija B32674 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena B32674D4805K
B32674D4805K-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Long Life
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 8µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 8µF Aplikacije DC Link, DC Filtering