B32676G3356K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32676G3356K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 35UF 10% 300VDC RAD 4LD
Podatkovni listi: B32676G3356K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32676G3356K000
Številka dela B32676G3356K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 35UF 10% 300VDC RAD 4LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9871 pcs Podatkovni list B32676G3356K000.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm) Serija B32676
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena B32676G3356K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.890" (48.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 35µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Zmogljivost 35µF Aplikacije DC Link, DC Filtering