B32676G4106K000
EPCOSEPCOS
B32676G4106K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32676G4106K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 10UF 10% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32676G4106K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
640 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32676G4106K000
Številka dela B32676G4106K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 10UF 10% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17970 pcs Podatkovni list B32676G4106K000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija B32676
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3005
B32676G4106K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.555" (39.50mm)
Lastnosti Long Life Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 10µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 10µF