B32676T4475K000
EPCOSEPCOS
B32676T4475K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32676T4475K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 4.7UF 10% 450VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32676T4475K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32676T4475K000
Številka dela B32676T4475K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 4.7UF 10% 450VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28901 pcs Podatkovni list B32676T4475K000.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija B32676
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4566
B32676T4475K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 13.2 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4.7µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije DC Link, DC Filtering