B32676T8205K000
EPCOSEPCOS
B32676T8205K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32676T8205K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 2UF 10% 875VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32676T8205K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32676T8205K000
Številka dela B32676T8205K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 2UF 10% 875VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20682 pcs Podatkovni list B32676T8205K000.pdf
Voltage Rating - DC 875V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Serija B32676
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-4568
B32676T8205K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 19.6 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 2µF Film Capacitor 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 2µF Aplikacije DC Link, DC Filtering