B32678G3356K000
EPCOSEPCOS
B32678G3356K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32678G3356K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 35UF 10% 300VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32678G3356K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
144 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32678G3356K000
Številka dela B32678G3356K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 35UF 10% 300VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10840 pcs Podatkovni list B32678G3356K000.pdf
Voltage Rating - DC 300V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Serija B32678
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3000
B32678G3356K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
Lastnosti Long Life Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 35µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 35µF