B32682A6223J000
EPCOSEPCOS
B32682A6223J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32682A6223J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32682A6223J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32682A6223J000
Številka dela B32682A6223J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121228 pcs Podatkovni list B32682A6223J000.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32682
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7311
B32682A6223J
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.022µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber