B32682A6473K189
EPCOSEPCOS
B32682A6473K189 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32682A6473K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Podatkovni listi: B32682A6473K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32682A6473K189
Številka dela B32682A6473K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101048 pcs Podatkovni list B32682A6473K189.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 300V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Serija B32682
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 495-7317-2
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.047µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber