B32686A0154K000
EPCOSEPCOS
B32686A0154K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32686A0154K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32686A0154K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32686A0154K000
Številka dela B32686A0154K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42552 pcs Podatkovni list B32686A0154K000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm) Serija B32686