B32686A0474J000
EPCOSEPCOS
B32686A0474J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32686A0474J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: B32686A0474J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
216 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32686A0474J000
Številka dela B32686A0474J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17515 pcs Podatkovni list B32686A0474J000.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija B32686
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32686A 474J
B32686A474J
B32686A474J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.555" (39.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF