B32776G8306K000
EPCOSEPCOS
B32776G8306K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32776G8306K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 30UF 10% 800VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32776G8306K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32776G8306K000
Številka dela B32776G8306K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 30UF 10% 800VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9268 pcs Podatkovni list B32776G8306K000.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Serija B32776
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3940
B32776G8306K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.5 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 30µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 30µF Aplikacije DC Link, DC Filtering