B32776G9306J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32776G9306J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 30UF 5% 900VDC RAD 4 LD
Podatkovni listi: B32776G9306J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32776G9306J000
Številka dela B32776G9306J000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 30UF 5% 900VDC RAD 4 LD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8575 pcs Podatkovni list B32776G9306J000.pdf
Voltage Rating - DC 900V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm) Serija B32776
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena B32776G9306J
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.890" (48.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.7 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 30µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Zmogljivost 30µF Aplikacije DC Link, DC Filtering