B32778G8606K000
EPCOSEPCOS
B32778G8606K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32778G8606K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 60UF 10% 800VDC RADIAL
Podatkovni listi: B32778G8606K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32778G8606K000
Številka dela B32778G8606K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 60UF 10% 800VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5510 pcs Podatkovni list B32778G8606K000.pdf
Voltage Rating - DC 800V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija B32778
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-3941
B32778G8606K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 60µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 60µF Aplikacije DC Link, DC Filtering