B32778H0396K000
EPCOSEPCOS
B32778H0396K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32778H0396K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FILM CAP MKP DC LINK 39.0F 10% 1
Podatkovni listi: B32778H0396K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32778H0396K000
Številka dela B32778H0396K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FILM CAP MKP DC LINK 39.0F 10% 1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13301 pcs Podatkovni list B32778H0396K000.pdf
Voltage Rating - DC 920V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija B32778H
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads Druga imena 495-76674
B32778H 396K
B32778H0396K
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti Long Life ESR (upornost ekvivalentne serije) 6.5 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 39µF Film Capacitor 920V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Zmogljivost 39µF Aplikacije DC Link, DC Filtering