B32912A5104K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32912A5104K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 10% 530VAC RADIAL
Podatkovni listi: B32912A5104K000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32912A5104K000
Številka dela B32912A5104K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.1UF 10% 530VAC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106380 pcs Podatkovni list B32912A5104K000.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 530V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm) Serija B32912
Ocene X1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B32912A5104K
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 530V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF