B32912A5473K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32912A5473K189
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 10% 530VAC RAD
Podatkovni listi: B32912A5473K189.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32912A5473K189
Številka dela B32912A5473K189 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.047UF 10% 530VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86514 pcs Podatkovni list B32912A5473K189.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 530V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Serija B32912
Ocene X1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.047µF Film Capacitor 530V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije EMI, RFI Suppression