B32922D3334M289
EPCOSEPCOS
B32922D3334M289 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32922D3334M289
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD
Podatkovni listi: B32922D3334M289.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32922D3334M289
Številka dela B32922D3334M289 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.33UF 20% 305VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250599 pcs Podatkovni list B32922D3334M289.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija B32922
Ocene X2 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 0.33µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije EMI, RFI Suppression