B32922H3154M
EPCOSEPCOS
B32922H3154M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B32922H3154M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD
Podatkovni listi: B32922H3154M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B32922H3154M
Številka dela B32922H3154M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 252438 pcs Podatkovni list B32922H3154M.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija B32922
Ocene AEC-Q200, X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 495-7027
B32922H3154M000
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.15µF