B37947K9332J62
EPCOSEPCOS
B37947K9332J62 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37947K9332J62
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 3300PF 16V C0G/NP0 0805
Podatkovni listi: B37947K9332J62.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B37947K9332J62
Številka dela B37947K9332J62 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 3300PF 16V C0G/NP0 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 339786 pcs Podatkovni list B37947K9332J62.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija B37947K
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 495-1943-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 3300pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 3300pF