B37949K1152J062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37949K1152J062
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 1500PF 100V NP0 1210
Podatkovni listi: B37949K1152J062.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37949K1152J062
Številka dela B37949K1152J062 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 1500PF 100V NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5857 pcs Podatkovni list B37949K1152J062.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija B37949K
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency