B37981F5473K054
EPCOSEPCOS
B37981F5473K054 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37981F5473K054
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37981F5473K054.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37981F5473K054
Številka dela B37981F5473K054 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4848 pcs Podatkovni list B37981F5473K054.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37981F
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 495-1069-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.047µF