B37981M1103K000
EPCOSEPCOS
B37981M1103K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37981M1103K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37981M1103K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37981M1103K000
Številka dela B37981M1103K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4788 pcs Podatkovni list B37981M1103K000.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37981M