B37981M5104K054
EPCOSEPCOS
B37981M5104K054 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37981M5104K054
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37981M5104K054.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37981M5104K054
Številka dela B37981M5104K054 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5212 pcs Podatkovni list B37981M5104K054.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37981M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Lastnosti - natančen opis 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Automotive