B37981M5332K000
EPCOSEPCOS
B37981M5332K000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B37981M5332K000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL
Podatkovni listi: B37981M5332K000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B37981M5332K000
Številka dela B37981M5332K000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP CER 3300PF 50V X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4201 pcs Podatkovni list B37981M5332K000.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) Serija B37981M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena B37981-M5332-K
ECU-S1H332KBA
ECUS1H332KBA
P4949
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Lastnosti -
natančen opis 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 3300pF