B41550E5479Q000
EPCOSEPCOS
B41550E5479Q000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41550E5479Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 25V SCREW
Podatkovni listi: B41550E5479Q000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41550E5479Q000
Številka dela B41550E5479Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47000UF 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2712 pcs Podatkovni list B41550E5479Q000.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B41550 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41550E5479Q
B41550E5479Q-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 11 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm @ 100Hz
natančen opis 47000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47000µF