B41550E7159Q000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41550E7159Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: B41550E7159Q000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41550E7159Q000
Številka dela B41550E7159Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 15000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4202 pcs Podatkovni list B41550E7159Q000.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.406" Dia (35.70mm)
Serija B41550 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41550E7159Q
B41550E7159Q-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 15 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm @ 100Hz
natančen opis 15000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 15000µF