B41550E7479Q000
EPCOSEPCOS
B41550E7479Q000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41550E7479Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 40V SCREW
Podatkovni listi: B41550E7479Q000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41550E7479Q000
Številka dela B41550E7479Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 47000UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1830 pcs Podatkovni list B41550E7479Q000.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B41550 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41550E7479Q
B41550E7479Q-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 8 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm @ 100Hz
natančen opis 47000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47000µF