B41554E7478Q000
pregled izdelka
Številka dela: B41554E7478Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 40V SCREW
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije B41554E7478Q000
Številka dela B41554E7478Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 40V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4424 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.406" Dia (35.70mm)
Serija B41554 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.2A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41554E7478Q
B41554E7478Q-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 24 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.232" (56.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 33 mOhm @ 100Hz
natančen opis 4700µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 33 mOhm @ 100Hz 2500 Hrs @ 125°C Zmogljivost 4700µF