B41554E8159Q000
EPCOSEPCOS
B41554E8159Q000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41554E8159Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 63V SCREW
Podatkovni listi: B41554E8159Q000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41554E8159Q000
Številka dela B41554E8159Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 15000UF 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2109 pcs Podatkovni list B41554E8159Q000.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B41554 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena 495-6369
B41554E8159Q
B41554E8159Q-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 11 mOhms
Višina - sedež (maks.) 3.217" (81.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm @ 100Hz
natančen opis 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 15000µF