B41570E8339Q000
pregled izdelka
Številka dela: B41570E8339Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 63V SCREW
Podatkovni listi: B41570E8339Q000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
32 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41570E8339Q000
Številka dela B41570E8339Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 33000UF 63V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1651 pcs Podatkovni list B41570E8339Q000.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.028" Dia (76.90mm)
Serija B41570 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 21A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41570E8339Q
B41570E8339Q-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.248" (31.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 8 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 mOhm @ 100Hz
natančen opis 33000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33000µF