B41570E9159Q000
pregled izdelka
Številka dela: B41570E9159Q000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 15000UF 100V SCREW
Podatkovni listi: B41570E9159Q000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41570E9159Q000
Številka dela B41570E9159Q000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 15000UF 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2034 pcs Podatkovni list B41570E9159Q000.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.532" Dia (64.30mm)
Serija B41570 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18A @ 100Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
Druga imena B41570E9159Q
B41570E9159Q-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.122" (28.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 11 mOhms
Višina - sedež (maks.) 4.201" (106.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm @ 100Hz
natančen opis 15000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 15000µF