B41605A8818M002
pregled izdelka
Številka dela: B41605A8818M002
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 8100UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: B41605A8818M002.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41605A8818M002
Številka dela B41605A8818M002 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 8100UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9047 pcs Podatkovni list B41605A8818M002.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija -
Serija B41605 Ripple Current @ Visoka frekvenca 10A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Druga imena B41605A8818M 2
B41605A8818M2
B41605A8818M2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm @ 100Hz
natančen opis 8100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 8100µF