B41605B0688M008
pregled izdelka
Številka dela: B41605B0688M008
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 55V RADIAL
Podatkovni listi: B41605B0688M008.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
144 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41605B0688M008
Številka dela B41605B0688M008 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 55V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11241 pcs Podatkovni list B41605B0688M008.pdf
Napetost - ocenjena 55V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija B41605 Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.8A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41605B 688M 8
B41605B688M8
B41605B688M8-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.331" (8.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm @ 100Hz
natančen opis 6800µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 6800µF