B41789A5458Q001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41789A5458Q001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4500UF 25V RADIAL
Podatkovni listi: B41789A5458Q001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3168 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41789A5458Q001
Številka dela B41789A5458Q001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4500UF 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17669 pcs Podatkovni list B41789A5458Q001.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.827" Dia (21.00mm)
Serija B41789 Ripple Current @ Visoka frekvenca 10A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41789A5458Q 1
B41789A5458Q 1
B41789A5458Q1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.846" (21.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 12 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.028" (51.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 23 mOhm @ 100Hz natančen opis 4500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 23 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 4500µF Aplikacije Automotive