B41789A7687Q001
pregled izdelka
Številka dela: B41789A7687Q001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 40V RADIAL
Podatkovni listi: B41789A7687Q001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41789A7687Q001
Številka dela B41789A7687Q001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 680UF 40V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34658 pcs Podatkovni list B41789A7687Q001.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija B41789 Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.2A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41789A7687Q1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.728" (18.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 41 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 105 mOhm @ 100Hz
natančen opis 680µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 105 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 680µF