B41789A8277Q001
pregled izdelka
Številka dela: B41789A8277Q001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 63V RADIAL
Podatkovni listi: B41789A8277Q001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41789A8277Q001
Številka dela B41789A8277Q001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 270UF 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30251 pcs Podatkovni list B41789A8277Q001.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.827" Dia (21.00mm)
Serija B41789 Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.2A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41789A8277Q 1
B41789A8277Q 1
B41789A8277Q1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.846" (21.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 63 mOhms Višina - sedež (maks.) 2.028" (51.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 218 mOhm @ 100Hz natančen opis 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 218 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije Automotive