B41789K7208Q001
pregled izdelka
Številka dela: B41789K7208Q001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2000UF 40V RADIAL
Podatkovni listi: B41789K7208Q001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3240 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41789K7208Q001
Številka dela B41789K7208Q001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2000UF 40V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14911 pcs Podatkovni list B41789K7208Q001.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.827" Dia (21.00mm)
Serija B41789 Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.4A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41789K7208Q1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.846" (21.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 16 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.614" (41.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 38 mOhm @ 100Hz
natančen opis 2000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 2000µF