B41789K7278Q001
pregled izdelka
Številka dela: B41789K7278Q001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 2700UF 40V RADIAL
Podatkovni listi: B41789K7278Q001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3168 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41789K7278Q001
Številka dela B41789K7278Q001 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 2700UF 40V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11359 pcs Podatkovni list B41789K7278Q001.pdf
Napetost - ocenjena 40V Toleranca -10%, +30%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.827" Dia (21.00mm)
Serija B41789 Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.5A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41789K7278Q1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.846" (21.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 12 mOhms
Višina - sedež (maks.) 2.028" (51.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 28 mOhm @ 100Hz
natančen opis 2700µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 2700µF