B41821A2227M8
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41821A2227M8
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A2227M8.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A2227M8
Številka dela B41821A2227M8 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4901 pcs Podatkovni list B41821A2227M8.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A2227M008 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose