B41821A2477M000
pregled izdelka
Številka dela: B41821A2477M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A2477M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A2477M000
Številka dela B41821A2477M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 675163 pcs Podatkovni list B41821A2477M000.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 380mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A2477M
B41821A2477M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm @ 120Hz
natančen opis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF