B41821A2478M000
pregled izdelka
Številka dela: B41821A2478M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A2478M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A2478M000
Številka dela B41821A2478M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 203094 pcs Podatkovni list B41821A2478M000.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.6A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A2478M
B41821A2478M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 120 mOhm
natančen opis 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 120 mOhm 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF