B41821A3567M000
pregled izdelka
Številka dela: B41821A3567M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A3567M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A3567M000
Številka dela B41821A3567M000 Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 445797 pcs Podatkovni list B41821A3567M000.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 420mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A3567M
B41821A3567M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 560µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 560µF