B41821A4107M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B41821A4107M
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: B41821A4107M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B41821A4107M
Številka dela B41821A4107M Proizvajalec EPCOS
Opis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5055 pcs Podatkovni list B41821A4107M.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija B41821 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 180mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena B41821A4107M000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.3 Ohm @ 120Hz natančen opis 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.3 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose